Ürgsed jahinaised teos ja pildis

/ / Koolitused, Muud üritused

Aastal 2017 oli MTÜ Eesti Jahinaistel hooandja toetusplatvormil üleval pisike projekt kalendri “Ürgne Jahinaine” trüki toetuse kogumiseks. Projekt sai piisavalt toetajaid ning kalendrid trükiti valmis detsembrikuu jooksul. Oleme siiralt tänulikud meie toetajatele, kes toetasid projekti nii finantsiliselt kui ka jagades infot oma tuttavatega.

Täname kõiki hooandjaid, Helges, Maaren Tammemaa, Hannes Lõhmus, Maria, Tammet Tiina, Laura, Kelli Rimmeld, Renita, Ivar Marist, Rait Rattik, Enna, Kristo Anton, Katrin Maripu, Marina Kilter, Eha Põhako, Maria P, Ade Pootsik, Juta Roopalu-Malk, tänu Teie toetusele trükkisime kalendri “Ürgne Jahinaine looduses”.

Projekti auhindadeks olid lisaks kalendritele ja Jahinaiste eneste tehtud ehetele soodustused ja kutsed koolitustele. Koolitustel tehti luust ehteid ja tarbeesemeid ning unenäopüüdjaid. Tulemas on veel pärgamnetnahast kaantega köidiku meisterdamise koolitus märtsis ning Jahinaiste oskuste ning loodud meenetega on võimalik tutvuda jahimeeste kokkutulekul.

Täname väga meie koolitajaid Monika Hinti ning Ülle Palumetsale, kes on läbi viinud luust ehete töötoa ning unenäopüüdjate valmistamise töötoa! Veel märtsikuus jätkame Eve Kaareti nahatöötoaga.

Romulus Studios on koostanud MTÜ Eesti Jahinaistele ägeda video luu töötoast:

Luust ehted

Pilte Unenäopüüdjate valmistamisest:

Videot vaata ka siit:

You must be logged in to post a comment.