Pärnumaa Jahimeeste Kokkutulek

/ / Blogi, Jahinaiste blogi, Muud üritused

On kokkutulekute hooaeg ja ka Jahinaisi kutsutakse appi kui ka osalema maakondlikele kokkutulekutele. Jahinaised on külastanud juba Harjumaa Jahimeeste Kokkutulekut ja kiikasime ka Saarte Jahimeeste Kokkutulekule. Abikäsi paluti Pärnumaa Jahimeeste Kokkutulekul võistluste korraldamisel ja hindamisel.

 

  ***

MTÜ Eesti Jahinaised Pärnumaa Jahimeeste Liidu kokkutulekul
02. juulil 2016a toimus Häädemeeste vallas Majaka külas RMK Lemme telkimisalal Pärnumaa Jahimeeste Liidu kokkutulek. Kokkutulekul osales kokku 18 jahiseltsi. Päevakava oli põnev, tegevust jagus kõigile.
Võistlusalasid oli erinevaid – jahilaskmine, mitmevõistlus, kokandusvoor, jahijuhatajate võistlus, viktoriin, teatrivoor.
Võistluspinget aitasid maha võtta ulukikokkuostjad ja vibujahi töötuba. Soovijatele võimaldati täpsuslaskmist, lastele pakkus põnevust batuut.
Päeva lõpuks toimus autasustamine, tantsu löödi ansambli Härra Kuu pilli järgi. Võistlusalade üldvõit jäi seekord koduvalda, sest parimaks osutus kohalik Orajõe Jahiselts.
Ilmaga vedas, osavõtt oli arvukas ja üritus läks igati korda.
Eesti Jahinaised MTÜ-le anti võimalus anda kokkutulekule ka oma panus. Jahinaiste poolt mõeldi välja ja viidi läbi mitmevõistlus, meie esindaja osales ka kokandusvooru žüriis. Vahvat üritust jääb meenutama Pärnumaa Jahimeeste Liidu tänukiri.
Ürituse peakorraldaja oli Pärnumaa Jahimeeste Liidu tegevjuht Eero Nõmm.
Juulia Jürgens (MTÜ Eesti Jahinaised, Tori-Sindi Jahiselts)
Külliki Kiiver (MTÜ Eesti Jahinaised, Orajõe Jahiselts)

 

Kohtume juba Jahimeeste Kokkutulekul Võrus :)

 

 

You must be logged in to post a comment.