Loodussõbralik ja jahisõbralik väikeettevõte “Koordikamber”

/ / Blogi, Loodusega koos

Väikeettevõtte Koordikamber on loodud aastal 2012 ja selle põhitegevuseks on luust, sarvest ja nahast esemete tootmine. Kõrvaltegevuseks on koolituste ja õpikodade läbiviimine, kus saab materjalidega tutvuda, töötlemismeetodeid tundma õppida tundma ja esemeid disainida. Koordikambris toodetud luust ja sarvest esemeid värvitakse taimedega – naistepuna, põdrakanep, kuldvits, kaselehed, sibulakoored, indigo jt. Tooted on õlitatud ja vahatatud ainult looduslike vahenditega nagu kanepiõli, mandliõli, kookosõli, mesilasvaha ja karnaubavaha.
Esemed valmistatakse jahimeestelt ja väiketalunikelt kogutud põdra- ja lambaluudest ning jäärakoti nahkadest. Esemete loomine toimub keskkonnasõbralike põhimõtete kohaselt, ma pean oluliseks säästlikku mõtteviisi, loovuse arendamist ja arhailist tootedisaini.
Koordikamber tegutseb Viljandimaal Koordi talus. Siin saab osaleda suvistel luulaupäevakutel, kuid õpetan tellimisel rõõmsasti ka igal pool Eestis kõike seda, mida ma oskan. Olen koostöövõimeline, nõustan ja püüan täita ka eritellimusi! Pood on veel täiendamisel.

http://koordikamber.ee

You must be logged in to post a comment.