Kasutatud äriklassi arvutid, monitorid ja projektorid soodsalt MTÜ Eesti Jahinaiste liikmetele

/ / Uudised

Head Eesti Jahinaised

Meil kõigil on ühine kirg jahinduse vastu, mis meid ikka ja jälle kokku toob. Aga palju on ka ühiseid puutepunkte meie igapäevases elus ja töös.

Ilmselt keegi meist ei kujuta ette elu ilma elektrooniliste abivahenditeta, meil kõigil on kodus või tööl olemas kas sülearvuti või lauaarvuti koos monitoriga. Nagu ikka elektroonikaga aegajalt juhtub, lõpetavad nad mõnikord vanuse tõttu töölepingu või jäävad sedavõrd aeglaseks, et nendega töötamine on tõeline piin ja seetõttu tekib vajadus soetada töövahend, mis teeniks Sind usaldusväärselt järgnevad aastad. Ja kas poleks tore, kui järgmise töövahendi ostult oleks võimalik raha kokku hoida :)

Eesti Jahinaised koostöös Elektoonika24’ga on leidnud võimaluse pakkuda IT- ja audiotooteid ühingu liikmele tavapärastest soodsamate hindadega.

Elektroonika24’l on enam kui 10 aastane kogemus IT/AUDIO valdkonnas ja nad müüvad iga aasta tuhandeid tooteid eraisikutele, firmadele, koolidele ja loomulikult organisatsioonidele ning ühingutele.

Elektroonika24 valikus on vähekasutatud äriklassi arvutid (sülearvutid ja lauaarvutid), monitorid, projektorid tuntud brändidelt aga ka audiotooted nõudlikumale muusikakuulajale hinnatud tegijatelt. Kasutatud äriklassi arvutid erinevad odavklassi arvutitest eelkõige selle poolest, et need on paremate näitajate ja koostekvaliteediga, mistõttu peavad need kokkuvõttes kauem vastu kui täiesti uued odavklassi seadmed.

Ühingu liikmetel on nüüd võimalik soetada kvaliteetseid vähekasutatud arvuteid, monitore ja projektoreid 10% ning audiotooteid 5% tavahinnast soodsamalt.

Soodustuse kasutamiseks tuleb Elektroonika24 e-poes tellimust tehes sisestada ühingu liikmetele mõeldud sooduskood EESTIJAHINAISED või öelda see ostu sooritamisel suusõnaliselt esinduskaupluse kassas aadressil Sõpruse pst 25, Tallinn.

Kõik kasutatud äriklassi arvutid, monitorid, projektorid ja audiotooted on garantiiga ja e-poest tellides saadetakse tooted tasuta pakiautomaati või kulleriga koju/tööle kätte.

Ja ärme unusta, läbi taaskasutuse anname ühtlasi koos panuse keskkonna säästmisse, mis meie ühingu üheks eesmärgiks on!

Elektroonika24 e-poe leiab aadressilt https://www.elektroonika24.ee/ ja esinduskaupluse aadressilt Sõpruse pst 25, Tallinn.

You must be logged in to post a comment.