Jahinaised kokkutulekul

/ / Uudised

Aeg lendab, vabariiklik kokkutulek läheneb. Seekord lähevad Eesti jahimeeste kokkutulekule välja oma plaanide ja tegevustega ka MTÜ Eesti Jahinaised. Koostöös Eesti Jahimeeste Seltsiga on arutatud erinevaid ideid ja mõtteid. Kõigi tegevuste ühiseks jooneks on jahinaiste kokkukutsumine – nendega tutvumine, ühised arutlused, mida teeme täna, mida põnevat võiks teha edaspidi, mis on meie roll ühiskonnas, ootused-lootused, hirmud-kartused.

Kavas on avada oma n/ö infoboks, kus tutvustame MTÜ EJN tegevust, suundi ja plaane – boks ise on omanäoline, peaks silma hakkama küll. Kohapeal näed – oma silm on kuningas! Aktiivset osavõttu ootame töötoa vormis seminarile, kus arutame erinevaid jahinaistega seonduvaid teemasid. Seminar saab toimuma kolmes osas – jahinaised, huvilised naised (või alles väga algajad jahinaised) ja (jahi-)mehed.

Lisaks pakume jahinaistele võimalust end vibujahi teemal harida ja rajal veidi kätt proovida, hiljem jätkame muljetamist-arutelu juba saunas. Õhtul toimub suurel laval kõige esimestele MTÜ liikmekandidaatidele pidulik tunnistuste kätteandmine.

Kõik jahinaised, muidu huvilised naised ja ka jahimehed – astuge ligi ja tundke huvi meie tegemiste vastu. Kõik head mõtted ja hakkamist täis inimesed on alati oodatud meie seltskonda!

Merit Kindsigo
MTÜ EJN juhatuse liige