39. Jahimeeste Kokkutulek ja Jahinaised kokkutulekul

/ / MUUD ÜRITUSED

Üleriigiline jahimeeste kokkutulek on selleks aastaks läbi ja Jahinaiste muljed sellest on väga positiivsed. Sellel aastal osalesid Jahinaised lastealal lõbustuste läbiviimisel. Meisterdasime, lahendasime viktoriini, kleepisime ja joonistasime kasutades Eesti Jahimees vanu ajakirju. samuti olid väljas nahad, topis ja sarvenäidised. Jahinaised küll tegutsesid vaid laupäeval, siiski oli telgialune kogu aeg lapsi, emasid ja isasid täis.

Telgi all toimetasid ka Jahinaiste pereliikmed, õed, lapsed ja meesperegi. Võib öelda, et oli korda läinud pereüritus. Täname väga Jahimeeste Seltsi ja korraldusmeeskonda platsi organiseerimise eest ja toetuse eest. Samuti täname kõiki toredaid külalisi, kes jagasid meiega põnevaid ideid uute meisterduste valmistamisel ja jutustasid oma metsajuttusid – jutustajaid oli nii 4-5 aastaseid kui ka juba väärikas eas vestjaid.

Kuigi juba eneselegi tundub, et Jahinaised on võtnud täispöörde noorte loodushariduse edendamise osas, pole siiski veel ehe jahielamuste otsimine ja jahindusalaste koolituste tegemine soiku jäänud. Tulevate ürituste kohta postitame ka kodulehele ja jälgida tasub ka Jahinaiste facebooki.

Kaunist suve jätku ja uusi põnevaid kohtumisi!

Rohkem pilte tervest kokkutulekust leiab jahimeeste seltsi kodulehelt:

GALERII: Teine päev möödus võistluste tuules

You must be logged in to post a comment.